πίτααααααααααααααααααααααααα 2010 Αθήνα

Συναντήσεις, καφεδάκια και άλλα διάφορα!

Γιατί δεν είχε και τζατζικοδίπητα το μενού ???

Δημοσίευσηαπό Prof. Souvlatzis » Δευτ Φεβ 08, 2010 12:46 pm

Μπράβο παιδιά, συγχαρητήρια για την διοργάνωση, τη φιλοξενία και τα πραγματικά νόστιμα μπινελίκια!
Ακόμα και η Χριστίνα (Mademoiselle Souvlatzou) η οποία δεν ικανοποιείτε εύκολα ή διστάζει να κάνει κάτι αν δεν ρωτήσει, τα τίμησε δεόντως.

2010 ευχές λοιπόν για ξεκούραστα και ασφαλή χιλιόμετρα για όλους μας !
Jazz mod.2006, λυτό αλλά CVT
Prof. Souvlatzis
Member B Class
Member B Class

Re: πίτααααααααααααααααααααααααα 2010 Αθήνα

Δημοσίευσηαπό archodea » Δευτ Φεβ 08, 2010 1:04 pm

Καλημέρα ήταν πράγματι πολύ ωραία blue blue και εγώ λυπάμαι που δεν ήρθες ή μάλλον που ήρθες αλλά είχα φύγει. Ναί είδες πλάκα με τον Πρωτεάκο στα μοβ πάντα ασορτί με το αφεντικό, αν και θέλω να δώ πως θα καταφέρουμε να τον φέρουμε κοντά τον Πρωτέα γιατί ο δικός σου είναι αρνάκι ο δικός μου είναι το σπαστικό, μπορώ να πω ότι βρήκε όμως τον μάστορα του με τον Αλέξανδρο του pajoee. Χαζέψαμε και τα αμάξια μέσα στην Dream καθώς και ζηλέψαμε το ρολοί του τυχερού κανά δύο ρωτούσαν για να πάρουν δεν γνωρίζω αν πήραν. Blue blue ας κανονίσουμε κανένα καφεδάκι προς Αθήνα να πούμε και στα παιδιά του club που μένουν προς τα εκεί κοντά να έρθουν να μας βρούν. Καλή πάντως βγήκα στις φωτογραφίες πανάθε μα με φτου μου φτου μου χααχααχαχαχαχα
Άβαταρ μέλους
archodea
Power Member
Power Member

Re: πίτααααααααααααααααααααααααα 2010 Αθήνα

Δημοσίευσηαπό kvleft » Τρί Φεβ 09, 2010 11:30 am

Να πω και εγω ενα μπραβο για την ομορφη εκδηλωση και ενα ευχαριστω στην Dream και τους ανθρωπους της για την παραχωρηση της εγκαταστασης. Ηταν ευχαριστη εκπληξη για μενα η υποδοχη και το κλιμα. Μπραβο σε ολους.

Στο επανειδην λοιπον....

Ο "μεγαλος" Νικος....

Καλοτυχος πανα Οδυσσεα!
Jazzz!! γιατι ετσι μ' αρεσει
Άβαταρ μέλους
kvleft
Power Member
Power Member

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Δραστηριότητες του Jazz Club

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες