Εξουσιοδοτημένα συνεργεία Θεσσαλονικη

Οι εντυπώσεις μας

Re: Εξουσιοδοτημένα συνεργεία Θεσσαλονικη

Δημοσίευσηαπό chris 80 » Σάβ Δεκ 11, 2010 10:59 am

Γεια σας είμαι νέος στο club σχετικά με τα συνεργεία στην Θεσσαλονίκη εξουσιοδοτημένα είναι μόνο το ΕΞΤΡΑ στην περιοχή της λαχαναγοράς και οι ΑΦΟΙ ΣΤΑΘΗ στην χρυσαυγή Λαγκαδά κ σύμφωνα με την σελίδα της honda k με τηλεφ. επικοινωνία με Αθήνα............Το επισκέφθηκα κιολας(εννοώ στην χρυσαυγή γιατί ο Σ είναι λίγο αλμυρός στις τιμές του) έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος κ εξυπηρέτηση κ από εγκαταστάσεις(θα έλεγα τις καλύτερες που έχω δει)κ πολύ βασικό το τελικό πόσο που ήταν πολύ καλή η τιμή γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι :D
chris 80
Member C Class
Member C Class

Δημοσίευσηαπό Apostolos » Σάβ Δεκ 11, 2010 12:41 pm

Καλημέρα chris 80, καλώς ήρθες την παρέα μας!!

viewforum.php?f=9
πες μας (στην παραπάνω ενότητα ) λίγα πράγματα για σένα και για το αυτοκίνητό σου!!
Ο κόσμος σκηνή, ο βίος πάροδος. Ήλθες, είδες, απήλθες.
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Συντονιστής
Συντονιστής

Δημοσίευσηαπό alexanesta » Δευτ Μάιος 02, 2011 11:26 am

ΑΦΟΙ ΣΤΑΘΗ στην χρυσαυγή Λαγκαδά
Ο Δημήτρης πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός,η εγκαταστάσεις Πάρα πολυ καλές.
1.4 EXCLUSIVE 6AMT (i-shift)
alexanesta
Member B Class
Member B Class

Δημοσίευσηαπό Deppy » Δευτ Ιουν 27, 2011 11:26 pm

Συνιστώ φίλοι μου και φίλες μου το συνεργείο του κ. Λυκαρτζή Τάσου στην Θεσσαλονίκη.Είναι πάρα πολύ καλοί σε όλα (τεχνικοί και άνθρωποι !!)διευθ/νση :Τombazi str (area tsatali) Pilea 2310413617.Tηλεφωνείστε τους παρακαλώ είναι όπως πάμε από οδό Παπαναστασίου περνάμε πάρκο Νέας Ελβετίας........και πηγαίνοντας για Θέρμη κάτω από την γέφυρα στρίβουμε αμέσως δεξιά και μετά 20μ περίπου αριστερά μέσα είναι το συνεργείο-ανταλλακτικά.Εγώ έτσι πήγα.
Πήγα με σύσταση του εμπόρου μου (κ.Μαλταμπές Γ από την Αθήνα εξουσιοδοτημένος συνεργάτης ομίλου Σαρακάκη, που επίσης είναι πολύ αξιόλογος ,σωστός επαγγελματίας με τιμιότητα και συνέπεια αε όλα .Έμεινα σε όλα απόλυτα ικανοποιημένη,και μου έκανε και πολύ καλή τιμή στην αγορά του honda jazz hybrid.Kαι μου το έφερε Θεσσαλονίκη.Εαν θέλετε να πάτε τηλ 2106457200,2106457222 και κιν:6977503090 Λεωφόρος Αλεξάνδρας 7.Χρησιμοποήστε και το όνομά μου .Έψαχνα επί μήνες να επιλέξω κατάστημα honda.Nα με ικανοποήσει σε όλα!!!
Φιλικά με αγάπη Deppy :D
Deppy
Member C Class
Member C Class

Δημοσίευσηαπό purple » Δευτ Οκτ 17, 2016 3:00 pm

Για κάποιο μυστήριο λόγο, στο εξουσιοδοτημένο service όπου πηγαίνω το Jazz πρώτης γενιάς εδώ και χρόνια, ούτε κάναν ούτε ανάφεραν τίποτα για έλεγχο και ρύθμιση βαλβίδων εδώ και 100.000 χιλιόμετρα. Επομένως δεν μπορώ να τους εμπιστευτώ για την συγκεκριμένη εργασία, αφού και την πρώτη και μοναδική φορά που το κάναν, ήταν επειδή το ζήτησα εγώ. Έχω πελαγώσει στην εύρεση συνεργείου που να μπορώ να εμπιστευτώ για ρύθμιση βαλβίδων. Θεωρώ πως η ρύθμιση βαλβίδων δεν είναι τυπική διαδικασία αλλά είναι λίγο τέχνη και επιστήμη. Δεν νοείται πχ να σου αφήσουν το αυτοκίνητο μία ώρα να κρυώσει και να το πιάσουν για ρύθμιση βαλβίδων.

Σήμερα εν έτη 2016, θα μου συστήνατε το συνεργείο του Λυκαρτζή που δεν είναι πλέον εξουσιοδοτημένο, για ρύθμιση βαλβίδων;
purple
Member B Class
Member B Class

Δημοσίευσηαπό ARIS » Σάβ Οκτ 22, 2016 10:34 pm

Καλησπέρα. Επιβεβαιώνω αυτό που αναφέρει το μέλος με το nickname Deppy σχετικά με τον κον Μαλταμπέ στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας,αν και δεν αγόραζα από αυτόν το jazz.
Επαγγελματίας και σοβαρός άνθρωπος .
ARIS
Member A Class
Member A Class

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Συνεργεία + & -

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης