Ενυπώσεις μου από συνεργείο της Honda στην Θεσσαλονίκη.

Οι εντυπώσεις μας

Ενυπώσεις μου από συνεργείο της Honda στην Θεσσαλονίκη.

Δημοσίευσηαπό Deppy » Κυρ Ιουν 26, 2011 12:00 am

Θαθελα να παρουσιάσω στην κοινότητα τον κ.Λυκαρτζή Τάσο με τα αξιόλογα παιδιά του (οι 2 μηχανολόγοι και ο άλλος οικονομολόγος.Έχουν εξουσιοδοτημένο service Honda στην Θεσσαλονίκη.Είναι πολύ καλοί τεχνικοί ,υπεύθυνοι επαγγελματίες και πολύ καλοί άνθρωποι.Πηγαίνω με σύσταση από τον έμπορο που αγόρασα το αυτοκίνητό μου (Honda jazz hybrid)k.Μαλταμπέ Γιώργο από Αθήνα .Επίσης και ο κ.Μαλταμπές είναι πάρα πολύ καλός σε όλα!!Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα για αγορά αυτοκινήτου Ηonda.Ειναι εξουσιοδοτημένος έμπορος του ομίλου Σαρακάκη.
Λυκαρτζής Τάσος (Honda)Τombazi str Pilea Thessaloniki 2310413617.
Μαλταμπές Γιώργος Λ.Αλεξάνδρας 76 Αθήνα.2106457200 και 6976555855.Ειλικρινά είναι πολύ καλοί ,είχα άσχημη εμπειρία από Toyota ,από οικονομική άποψη θάλεγα !
Από τεχνική άποψη οι τεχνικοί της Toyota είναι εξίσου καλοί,αλλά υπερόπτες !!Αυτό εισέπραξα εγώ από τις επισκέψεις μου με το προηγούμενο αυτοκίνητό μου.
Φιλικά με αγάπη Deppy :)
Deppy
Member C Class
Member C Class

Re: Ενυπώσεις μου από συνεργείο της Honda στην Θεσσαλονίκη.

Δημοσίευσηαπό amar » Δευτ Ιουν 27, 2011 8:51 pm

Θα συμφωνήσω 100% για τον Λυκαρτζή. Ξέρω και τους δυο τους γιούς του στο συνεργείο και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Ανεπιφύλακτα ΑΑΑ για τη Θεσσαλονίκη.
Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
amar
Power Member
Power Member

Re: Ενυπώσεις μου από συνεργείο της Honda στην Θεσσαλονίκη.

Δημοσίευσηαπό Deppy » Δευτ Ιουν 27, 2011 10:30 pm

Χαίρομαι πολύ που φίλοι από την κοινότητα μας(αmar....) συμφωνούν με το Συνεργείο του Κ. Λυκαρτζή Τάσου !στην Θεσσαλονίκη .Είναι πολύ -πολύ καλοί!!Ειλικρινείς και τίμιοι επαγγελματίες με άριστες τεχνικές γνώσεις!!Ο Παναγιώτης με εντυπωσίασε και με τις γνώσεις τους και με την τόση καλωσυνάτη συμπεριφορά του ,να μου δείξει ότι τον ρωτούσα,πρόθυμα.Έκανε και τεστ drive στο αυτοκίνητο.Και ασχολήθηκε με το αυτοκίνητο γύρω 1 ώρα.(έλεγχος σε όλα).Συνιστώ ανεπιφύλακτα να πάμε όλοι εκεί!!φιλικά με αγάπη Deppy
Deppy
Member C Class
Member C Class

Επιστροφή στο Συνεργεία + & -

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης